Výčepní zařízení

Výčepní zařízení jsou určena k profesionálnímu chlazení, stáčení a podávání kvalitně vychlazeného piva a dalších nápojů v domácím prostředí, na zahradních párty, firemních oslavách a menších komerčních akcích.

Je zde možnost čepování jednoho nebo dvou nápojů (jednokohoutová a dvoukohoutová varianta). Malými rozměry a vzduchovým systémem otevírá nové možnosti využití nejen v soukromém, ale i v komerčním prostředí. 

  • ZVÝŠENÝ VÝKON – výčepní zařízení s průběžným výkonem 40-50 l/hod umožňují podávání cca 80-100 kvalitně vychlazených nápojů během jedné hodiny.
  • TLAKOVÁNÍ SUDU – Modely KONTAKT 40/K 1x kohout a 40/K jsou vybaveny zcela ojedinělým systémem tichého vestavěného a velice kvalitního vzduchového kompresoru, který obsahuje tlumič sání s molekulovým filtrem nasávaného vzduchu.
  • DOKONALE NAČEPOVANÉ PIVO – model KONTAKT 40/K PROFI je osazen regulátorem s manometrem k nastavení optimálního pracovního tlaku u různých druhů nápojů.
  • SNADNO PŘENOSNÝ – snadná a bezpečná manipulace je zachována díky malým rozměrům výčepního zařízení a dvěma madlům, která jsou umístěna na jeho vrchní části.
  • VÝBAVA – standardní součástí je termostat umožňující plynulou a přesnou regulaci teploty nápoje, výčepní kohout(y), odkapní miska a rychlospojky pro snadné připojení.

Výčepní zařízení zapůjčujeme pouze na námi realizované akce.